Loreta Golf Club Pyšely - MAJOR
Loreta letos podruhé a nikoli naposledy. Ale tentokráte je to MAJOR !!! Tady se asi bude rozhodovat..... Buďte u toho !
Seznam přihlášených: 1. Matěj Vimr, 2. Petr Suchan, 3. Karel Zajíček, 4. Albert Zajíček, 5.Stanislav Zezulka, 6.Renata Zezulková, 7.Stanislav Zezulka ml., 8.Jiří Giptner, 9.Josef Kubíček, 10.Libor Karel, 11.Milan Pech, 12. Alex Filipová, 13.Horáčková Andrea, 14. Spozdil Jaroslav, 15.Vejdělek Robert, 16. Paluda Stanislav, 17. Přemysl Hora, 18. Karolina Spozdilová, 19. Nikola Kutová, 20. Andrea Reifová, 21.Jirounek Václav, 22.Krupička Lukáš, 23. Pšeničková Hana, 24.Miškovský Karel, 25. Strnad Jan, 26.Feist Petr, 27.Feistová Jana, 28.Feist Patrik, 29. Květoň Karel, 30.Ivan Říčař, 31. Daniela Říčařová, 32. Martin Mareš, 33.
Datum konání: 04. 08. 2017Registrace do: 03. 08. 2017
Web hřiště: http://www.loretagolf.cz/index.php
Místo konání: Loreta Golf Club Pyšely
Odkaz na výsledky: Kompletní výsledky zde.
Ceny
ZLATÁ KATEGORIE
1.místo : pamětní ražená mince Hezké hry + portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
2.místo : portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
3.místo : portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
STŘÍBRNÁ KATEGORIE
1.místo : pamětní ražená mince Hezké hry + portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
2.místo : portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
3.místo : portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
BRONZOVÁ KATEGORIE
1.místo : pamětní ražená mince Hezké hry + portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
2.místo : portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
3.místo : portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
ZELENÁ KATEGORIE
pamětní ražená mince Hezké hry + portugalské víno + míčky Srixon + poukázka k partnerům
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ MAJORU BRUTTO + NETTO
putovní pohár + pamětní sklenička + míčky Srixon + poukázka k partnerům
společný nearest na všech tříparech : nejpřesnější si vybírá z cen sám : míčky, portugalské víno, poukázka k partnerům, uzeniny, doplňky elektro, atd.
longest drive ženy : míčky Srixon
longest drive muži : míčky Srixon
cena útěchy : černý míček + polotmavé pivo Muflon
Poplatky : fee 990,- Kč + startovné 510,- Kč. V ceně fee je turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí. V ceně startovného je organizace turnaje, bohatté občerstvení do bagu + pití, pomazánka v průběhu hry, oběd po hře - výběr z menu, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků, atd.
Flight | Čas | Jamka | 1. hráč | 2. hráč | 3. hráč | 4. hráč |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10:00:00 | 1 | Polavka Zdenek 4,0 | Cervený Josef 5,2 | Kabele Michal 11,3 | Husseiniová Andrea 5,0 |
2 | 10:10:00 | 1 | Síma Pavel 9,7 | Copák Ivan 10,0 | Pospíchal Karel 10,5 | Hosek Radim 12,2 |
3 | 10:20:00 | 1 | Vejdelek Robert 8,7 | Drábek Martin 8,9 | Pich Otakar 13,0 | Kucera Martin 13,5 |
4 | 10:30:00 | 1 | Kveton Karel 8,1 | Strnad Jan 15,1 | Feist Petr 16,0 | Feist Patrik 16,2 |
5 | 10:40:00 | 1 | Oliva Vladimír 11,9 | Muzátko Radek 17,4 | Olivová Vladislava 21,5 | Tousková Renáta 23,0 |
6 | 10:50:00 | 1 | Hora Premysl 12,9 | Zezulka Stanislav 19,0 | Zezulková Renata 21,1 | Feistová Jana 23,1 |
7 | 11:00:00 | 1 | Miskovský Karel 6,5 | Kasík Helmut 9,1 | Kolbek Martin 15,8 | Piksa Jan 18,7 |
8 | 11:10:00 | 1 | Karel Libor 12,1 | Musil Jakub 17,8 | Kutová Nikola 13,8 | Horácková Andrea 16,4 |
9 | 11:20:00 | 1 | Hernady Robert 14,1 | Kadlec Jaroslav 14,9 | Zadák Jan 15,5 | Krupicka Lukás 16,1 |
10 | 11:30:00 | 1 | Spozdil Jaroslav 5,5 | Zezulka Stanislav ml. 15,7 | Vimr Matej 18,6 | Pech Milan 18,6 |
11 | 11:40:00 | 1 | Vohlmuth Sebastian 14,1 | Vohlmuth Ivan 19,6 | Vohlmutová Andrea 20,7 | Onderisinová Marcela 32,5 |
12 | 11:50:00 | 1 | Ourednícek Jaroslav 11,3 | Suchan Petr 12,2 | Zajícek Karel 13,2 | Slimácek Petr 16,1 |
13 | 12:00:00 | 1 | Skalský Milan 8,6 | Rýdl Rudolf 13,7 | Hlista Petr 15,4 | Rýdl Martin 19,8 |
14 | 12:10:00 | 1 | Hamerský Simon 21,8 | Giptner Jirí 23,4 | Palicka Ondrej 28,0 | Stasko Miroslav 54 |
15 | 12:20:00 | 1 | Ceskovic Julius 13,7 | Hernady Lucie 15,0 | Hernady Michaela 18,7 | Psenicková Hana 20,1 |
16 | 12:30:00 | 1 | Zajícek Albert 4,0 | Paluda Stanislav 10,6 | Jirounek Václav 16,7 | Dobrevová Dana 9,3 |
17 | 12:40:00 | 1 | Podhola Libor 26,2 | Mares Martin 28,5 | Linhartová Lenka 25,5 | Tloustová Pavla 37 |
18 | 12:50:00 | 1 | Chudoba Matous 15,8 | Polácek Jirí 16,7 | Chudoba Pavel 18,9 | Chudobová Claire 25,7 |
19 | 13:00:00 | 1 | Soukal Josef 9,4 | Havluj Tomáš 23,4 | Rícar Ivan 23,6 | Rícarová Daniela 35,8 |
20 | 13:10:00 | 1 | Petivlasová Renata 18,3 | Reifová Andrea 22,8 | Filipová Alexandra 26,7 | Kvetonová Kristýna 40 |
Výsledky
Pořadí | Jméno | Stable | Brutto | HCP před | HCP po | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupička Lukáš | 44 | 28 | 16.2 | 13.8 | 72 |
2. | Zajíček Karel * | 42 | 29 | 13.2 | 11.4 | 71 |
3. | Květoň Karel * | 40 | 31 | 7.3 | 6.5 | 71 |
4. | Kasík Helmut | 41 | 29 | 9.2 | 8.2 | 70 |
5. | Pospíchal Karel | 41 | 28 | 10.5 | 9.5 | 69 |
6. | Červený Josef | 39 | 28 | 5.2 | 4.6 | 67 |
7. | Kadlec Jaroslav | 39 | 25 | 14.9 | 14.0 | 64 |
8. | Kabele Michal | 38 | 24 | 11.3 | 10.9 | 62 |
9. | Skalský Milan | 37 | 25 | 8.6 | 8.4 | 62 |
10. | Chudoba Pavel | 39 | 21 | 18.9 | 17.8 | 60 |
11. | Onderišinová Marcela | 47 | 12 | 32.5 | 27.0 | 59 |
12. | Polavka Zdeněk | 35 | 24 | 4.0 | 4.0 | 59 |
13. | Kučera Martin | 35 | 24 | 13.5 | 13.3 | 59 |
14. | Rýdl Rudolf | 35 | 23 | 13.7 | 13.7 | 58 |
15. | Šíma Pavel | 35 | 22 | 9.7 | 9.7 | 57 |
16. | Zajíček Albert | 34 | 23 | 4.1 | 4.2 | 57 |
17. | Feist Patrik | 35 | 22 | 16.2 | 16.2 | 57 |
18. | Vohlmuth Sebastian | 34 | 23 | 14.3 | 14.3 | 57 |
19. | Pšeničková Hana* | 39 | 17 | 20.2 | 19.0 | 56 |
20. | Dobrevová Dana * | 35 | 21 | 9.3 | 9.3 | 56 |
21. | Oliva Vladimír | 35 | 21 | 11.1 | 11.1 | 56 |
22. | Spozdil Jaroslav | 34 | 22 | 5.5 | 5.5 | 56 |
23. | Hernady Robert * | 35 | 21 | 14.1 | 14.1 | 56 |
24. | Pětivlasová Renata | 37 | 18 | 18.3 | 18.0 | 55 |
25. | Suchan Petr * | 35 | 20 | 12.3 | 12.3 | 55 |
26. | Zezulka Stanislav ml. | 34 | 21 | 15.7 | 15.7 | 55 |
27. | Chudoba Matouš | 33 | 21 | 15.8 | 15.8 | 54 |
28. | Zezulková Renata * | 37 | 16 | 21.1 | 20.7 | 53 |
29. | Ouředníček Jaroslav * | 33 | 20 | 11.3 | 11.4 | 53 |
30. | Drábek Martin | 32 | 20 | 8.9 | 9.0 | 52 |
31. | Vejdělek Robert | 31 | 21 | 8.7 | 8.8 | 52 |
32. | Hernady Lucie | 32 | 20 | 15.0 | 15.1 | 52 |
33. | Pech Milan * | 34 | 17 | 18.6 | 18.6 | 51 |
34. | Miškovský Karel ml. | 31 | 20 | 6.7 | 6.8 | 51 |
35. | Hamerský Šimon | 36 | 14 | 21.8 | 21.8 | 50 |
36. | Palička Ondřej | 37 | 12 | 28.0 | 27.5 | 49 |
37. | Soukal Josef | 30 | 19 | 9.4 | 9.5 | 49 |
38. | Hora Přemysl | 30 | 19 | 12.9 | 13.0 | 49 |
39. | Hlista Petr | 32 | 17 | 15.5 | 15.6 | 49 |
40. | Husseiniová Andrea | 30 | 18 | 5.0 | 5.1 | 48 |
41. | Kubíčková Nikola | 31 | 17 | 13.8 | 13.9 | 48 |
42. | Jirounek Václav * | 31 | 17 | 16.9 | 17.0 | 48 |
43. | Havlůj Tomáš | 34 | 13 | 23.4 | 23.4 | 47 |
44. | Olivová Vladislava | 34 | 12 | 21.6 | 21.6 | 46 |
45. | Musil Jakub | 31 | 15 | 17.8 | 17.9 | 46 |
46. | Feist Petr * | 30 | 16 | 16.0 | 16.1 | 46 |
47. | Říčař Ivan * | 33 | 12 | 23.6 | 23.6 | 45 |
48. | Zezulka Stanislav * | 32 | 13 | 19.1 | 19.1 | 45 |
49. | Paluda Stanislav * | 29 | 16 | 10.9 | 11.0 | 45 |
50. | Kolbek Martin | 29 | 16 | 15.9 | 16.0 | 45 |
51. | Vohlmuth Ivan | 30 | 14 | 19.6 | 19.7 | 44 |
52. | Karel Libor * | 28 | 15 | 12.1 | 12.2 | 43 |
53. | Vohlmuthová Andrea | 31 | 11 | 20.7 | 20.8 | 42 |
54. | Pich Otakar * | 26 | 16 | 13.1 | 13.2 | 42 |
55. | Feistová Jana * | 31 | 10 | 23.1 | 23.2 | 41 |
56. | Vimr Matěj | 29 | 12 | 18.6 | 18.7 | 41 |
57. | Čopák Ivan | 26 | 15 | 10.0 | 10.1 | 41 |
58. | Chudobová Claire | 33 | 7 | 25.7 | 25.7 | 40 |
59. | Linhartová Lenka | 32 | 8 | 25.5 | 25.5 | 40 |
60. | Tloušťová Pavla | 33 | 7 | 36.0 | 36.0 | 40 |
61. | Slimáček Petr | 26 | 14 | 16.1 | 16.2 | 40 |
62. | Krejčí Andrea * | 27 | 12 | 16.4 | 16.5 | 39 |
63. | Poláček Jiří | 25 | 13 | 16.7 | 16.8 | 38 |
64. | Toušková Renáta | 28 | 9 | 23.1 | 23.2 | 37 |
65. | Hernady Michaela * | 27 | 10 | 18.7 | 18.8 | 37 |
66. | Piksa Jan | 25 | 12 | 18.7 | 18.8 | 37 |
67. | Češkovič Julius * | 24 | 13 | 13.7 | 13.8 | 37 |
68. | Mužátko Radek | 25 | 11 | 17.4 | 17.5 | 36 |
69. | Zadák Jan | 25 | 11 | 15.5 | 15.6 | 36 |
70. | Strnad Jan * | 23 | 13 | 15.1 | 15.2 | 36 |
71. | Mareš Martin * | 27 | 8 | 28.6 | 28.7 | 35 |
72. | Hošek Radim | 23 | 11 | 12.3 | 12.4 | 34 |
73. | Reifová Andrea* | 26 | 7 | 22.8 | 22.9 | 33 |
74. | Giptner Jiří | 25 | 7 | 23.4 | 23.5 | 32 |
75. | Květoňová Kristýna | 28 | 4 | 40.0 | 40.0 | 32 |
76. | Říčařová Daniela * | 27 | 2 | 35.8 | 35.9 | 29 |
77. | Podhola Libor | 23 | 5 | 26.2 | 26.3 | 28 |
78. | Filipová Alexandra | 22 | 6 | 26.8 | 26.9 | 28 |
79. | Rýdl Martin | 17 | 6 | 19.8 | 19.9 | 23 |
80. | Staško Miroslav | 6 | 2 | 54.0 | 54.0 | 8 |
Další turnaje této tour
Název | Datum konání | Registrace do | Zbývá |
---|---|---|---|
Golf Beřovice | 20. 04. 2024 | 19. 04. 2024 | 23 dní |
Turnaj Vítězů Turnajů 2024 | 21. 04. 2024 | 21. 04. 2024 | 24 dní |
Galerie Golf Hostivař | 28. 04. 2024 | 28. 04. 2024 | 31 dní |
Golf Mstětice | 04. 05. 2024 | 03. 05. 2024 | 37 dní |
Golf Park Slapy | 08. 05. 2024 | 07. 05. 2024 | 41 dní |
Loreta Golf Club Pyšely - MAJOR | 18. 05. 2024 | 17. 05. 2024 | 51 dní |
Golfresort Terasy Ústí nad Labem | 25. 05. 2024 | 24. 05. 2024 | 58 dní |
Golf Club Sokolov | 31. 05. 2024 | 30. 05. 2024 | 64 dní |
Golf Club Františkovy Lázně | 01. 06. 2024 | 31. 05. 2024 | 65 dní |
Royal Golf Club Mariánské Lázně | 02. 06. 2024 | 01. 06. 2024 | 66 dní |
Golf Beřovice - MAJOR | 08. 06. 2024 | 07. 06. 2024 | 72 dní |
Golf & Spa Resort Konopiště - Radecký | 12. 06. 2024 | 11. 06. 2024 | 76 dní |
Golf Club Molitorov u Prahy | 22. 06. 2024 | 21. 06. 2024 | 86 dní |
Prague City Golf - Vinoř | 29. 06. 2024 | 28. 06. 2024 | 93 dní |
Golf Park Slapy - MAJOR | 05. 07. 2024 | 04. 07. 2024 | 99 dní |
MS klubu na rány - Panorama Golf Resort - Kácov | 07. 07. 2024 | 06. 07. 2024 | 101 dní |
Loreta Golf Club Pyšely | 11. 07. 2024 | 10. 07. 2024 | 105 dní |
Golf Resort Albatross | 13. 07. 2024 | 12. 07. 2024 | 107 dní |
PGA National Czech Republic OAKS Prague | 19. 07. 2024 | 18. 07. 2024 | 113 dní |
Kestřany Golf & Country Club | 20. 07. 2024 | 19. 07. 2024 | 114 dní |
Golf Čertovo Břemeno | 27. 07. 2024 | 26. 07. 2024 | 121 dní |
Golf Mladá Boleslav-Sand Martin's Holes | 03. 08. 2024 | 02. 08. 2024 | 128 dní |
Golf & Spa Resort Konopiště - Radecký | 15. 08. 2024 | 14. 08. 2024 | 140 dní |
12th Ryder Cup Hezké hry - Golf Club Adamstal | 22. 08. 2024 | 22. 08. 2024 | 147 dní |
FINAL SERIES - Golf Mstětice | 31. 08. 2024 | 30. 08. 2024 | 156 dní |
FINAL SERIES - Golf Park Slapy | 07. 09. 2024 | 06. 09. 2024 | 163 dní |
FINAL SERIES - Ypsilon Golf Liberec | 14. 09. 2024 | 13. 09. 2024 | 170 dní |
FINAL SERIES - Golf Resort Česká Lípa | 15. 09. 2024 | 14. 09. 2024 | 171 dní |
FINAL SERIES - Prague City Golf Club - Zbraslav | 21. 09. 2024 | 20. 09. 2024 | 177 dní |
FINAL SERIES - Prague City Golf Club - Vinoř | 22. 09. 2024 | 21. 09. 2024 | 178 dní |
FINAL SERIES - Golf Beřovice | 28. 09. 2024 | 27. 09. 2024 | 184 dní |
Golf Park Slapy - finálový turnaj | 05. 10. 2024 | 04. 10. 2024 | 191 dní |