Hezká hra a stav nouzový 2021

01. 03. 2021

Situace ohledně pandemie a vládních opatření k jejímu potlačení bohužel naznačuje, že i letos se minimálně na začátku sezóny nevyhneme některým úpravám, či změnám v programu Hezké hry.

Rád bych Vás na tomto místě průběžně informoval, jak budeme na aktuální situaci reagovat. Každá novinka, úprava atd. bude mít své datum zveřejnění a pokud se něco změní, nebo bude upraveno bude to zde zvěřejněno vždy pod vyšším datem. Poprosím o pravidelné sledování stránek.

Tak tedy:

12.4. Opět změna, ve Mstěticích asi půjdeme pouze ve dvou a systémem K19. V turnaji ale budou čtyři kategorie a všechny vloženky. Startujeme od 8:21 hodin !

9.4. S největší pravděpodobností již při prvním turnaji ve Mstěticích půjdeme ve flajtech po čtyřech. Ještě řešíme, jestli to bude možno turnajově, nebo jen systémem K19. Restaurace bude každopádně uzavřena, ale pokud by to bylo možno organizovat turnajově, zařadil bych i vložené soutěže a ceny pro nejlepší. Předání následně individuálně. Vydržte, budu informovat !

6.4. Turnaj na Albatrossu v úterý 27.4.21 se USKUTEČNÍ ve stanoveném termínu. Na základě aktuálních opatření vlády bude realizován buď jako K19 nebo standardní turnaj. A opět přednostně pro aktivní členy Hezké hry. Hlaste se přes stránky HH.

18.3. TVT 2021 se bude konat ve stanoveném termínu, tedy v sobotu 27.3.2021. Z důvodu zákazu cestování a za dodržení všech vládních nařízení TVT 21 odehrajeme v Prague City Golf - Zbraslav. 

11.3. Dnes byl vypsán první turnaj dvanácté sezóny. Konat se bude ve Mstěticích 17.4. od 9:00. Přednostně je určen pro registrované a aktivní členy Hezké hry a jakým způsobem bude zorganizován bude záležet na vládních nařízeních. Hlašte se přes HH.

1.3. V programu zatím nedochází k žádným změnám. Zákaz cestování mezi okresy má skončit 22.3. a pokud tomu tak bude, stihneme v termínu odehrát i první turnaj, tedy TVT na Albatrossu. Pokud by byl zákaz prodloužen, budu domlouvat jiný termín odehrání. Věřím, že se dohodnu. Vaše přihlášky, zaplacené fee atd. samozřejmě platí. Pokud bych domlouval jiný termín, vezmu určitě v potaz i plánované Turecko.
Jen si dovoluji připomenout že termín pro přihlášení končí 14.3. Pak již i vzhledem k aktuální obsazenosti hřišť nezaručuji účast. Aktuální přihlášené najdete zde: TVT 2021

První turnaj dvanácté sezóny by se měl odehrát až 17.4. ve Mstěticích. Je to ještě daleko, mnohé se může změnit, ale pokud by byly turnaje i nadále zakázány, odehrajeme to v systému K19 a budu zajišťovat místa a fee hlavně pro aktivní členy letošní sezóny. Podobně jsem již domluven i s některými z dalších resortů.

Devítka v Hodkovičkách. V Hodko budeme čekat na povolení pořádání turnajů. První dva nahradí turnaje, které jsme nestihli odehrát v loňském roce. Jeden z nich, ten druhý, bude prémiový. Oba dva pak budou souběžně započítány i do letošní, již deváté sezóny turnajů HH v Hodkovičkách. Taktéž neuskutečněný finálový z loňské sezóny bude zorganizován hned jak odehrajeme zmíněné dva chybějící. 

 dvanactka 2021   devitka2021