Hezká hra v Hodkovičkách - result !

18. 10. 2020

Osmý ročník devítijamkových turnajů na pravém břehu Vltavy se nám letos poprvé nepodařilo dohrát a zakončit obvyklým finálovým turnajem. Bohužel, ale vzhledem k současné situaci je to pochopitelné a určitě mnozí z nás mají teď zcela jiné starosti.

Dlouho jsem uvažoval a přemýšlel, jak to přeci jen uskutečnit a dohrát v letošním roce. Nabízelo se odehrát to přes nesoutěžní výsledky, nebo v tzv. "Korunním systému", který jsme praktikovali na začátku sezóny. Dodrželi bychom tím všechny vládní nařízení, ale zároveň by se ztratila atmosféra samotného finále, kterého by se pravděpodobně ani všichni nemohli zúčastnit a samozřejmě do hry vstupuje i dosti nevyzpytatelné počasí v tomto období. Taktéž předpokládám, že v Hodko již brzo budou zimní greeny, které by soutěži také neprospěly.
Proto jsem se rozhodl letos již v soutěži nepokračovat a dva neodehrané turnaje ( jeden standardní a druhý prémiový ) odehrát až na začátku roku 21. Stejně jako samotné finále.
Těžko teď předjímat, kdy se nám podaří se na hřiště regulérně dostat a to ať vinou pandemie nebo počasí, ale věřím, že konec března začátek dubna by to již být mělo být možné. Věřím také, že v Hodkovičkách se takto domluvím.
Každopádně aktuální pořadí bude platné pro uvedené pokračování a samozřejmě všechny ceny, které mám pro finálový turnaj připravené, také zůtávají v platnosti. Na tom se nic nemění. Myslím, že takto to bude nejregulérnější pokračování celé minisérie a že vámi dosažené výsledky nebudou znehodnoceny. 

Omlouvám se vám za vzniklou situaci a věřím, že toto mé rozhodnutí pochopíte. Prosím, sledujte webové stránky Hezké hry, kde budu s předstihem informovat o dalších krocích. Děkuji. Petr Suchan.