Zbraslav a Pepa Soukal jde do čela

26. 05. 2019

Výborně, ale zároveň velmi těžce připravené hřiště na pražské Zbraslavi, přivítalo další z turnajů Hezké hry v desítce.

Na hřišti se nedávno odehrála Prague Golf Challenge a nastavení hřiště tomu odpovídalo. Velmi podstatné bylo držet se na fervejích nebo maximálně v semirafech. Jakákoliv rána, která cíl minula a skončila v hustých rafech, nebo ještě hůře, znamenala jednu, ale spíš více ran navíc. Těžké, fakt těžké.
S podmínkami se, stejně jako v letech minulých, nejlépe vyrovnal devítiletý Louis Klein, který vyhrál mistrovkou kategorii a i když šel z bílých odpališt, přinesl skvělých osmdesát ran. Stejné číslo donesla i Annika Kohoutková. Oběma velká gratulace.
Z klubu si vítězství v kategorii vybojoval Standa Zezulka mladší a užil si tak pobyt na stupních vítězů s taťkou, který byl třetí. Své prvenství okořenil ještě nejpřesnějším tipem a úspěšný moravský trip do hlavního města potvrdila nearestem i Renča. Že se rodince dařilo, potvrdila i závěrečná tombola...
Poslední ručník udělovaný za průběžné vedení si ze Zbraslavi odnesl Josef Soukal, který se zaslouženě vyhoupl na první místo. Do popředí se pomalinku posouvá i jeden z letošních horkých favoritů Albert Zajíček, který to podle svých slov " již zase někdy trefuje". Skvěle se některé jamky povedly Liborovi Karlovi, naštěstí to byly právě ty, které jsou vybrány do Floridy Challenge a Libor se rázem zařadil mezi adepty na vítězství. Nemá sice ještě zkompletopváno celé hřiště, ale průběžných mínus tři je zatím nejlepší score.
Ve sniperovi si velmi polepšil Robert Hernady a v malé týmovce zatím drtivě vede tým Alberta Zajíčka.
Hezká hra pokračuje až v druhém červnovém týdnu v Telči a dvakrát na Mnichu. Mějte se fajn.

PRAGUE CITY GOLF - ZBRASLAV

Zlatá kategorie 0-9                  : 1.Louis Klein, 2.Albert Zajíček, 3.Annika Kohoutková
Stříbrná kategorie   9,1-15      : 1.Norbert Kosek, 2.Radim Hodulík, 3.Pavel Řeháček
Bronzová kategorie 15,1-21    : 1.Stanislav Zezulka ml., 2.Viktorie Havláková, 3.Stanislav Zezulka
Nearest jamka č.18                 : Libor Karel 282 cm
Tipovací soutěž                       : Stanislav Zezulka ml. bral 470,- za tip 37 a hru 39 stejblů
Cenu útěchy                            : Lucie Hernady