• Potisk golfových míčků

Nabízíme velmi kvalitní potisk golfových míčků UV tiskem. Tato metoda spočívá v nanášení polymerových tiskových barev přímo na požadované místo předmětu a okamžitým tvrzením UV lampou. Vzniklá polymerová vrstva vyniká velice dobrou otěrovou odolností , vysokým rozlišením a barevnou stálostí. Potisk je možný již od jednoho kusu, bez omezení počtu barev. Lze přetisknout i fotky. Cena je kalkulována podle počtu kusů, ale zpravidla do 300 ks á 3,70 + příprava matrice (250-300,-Kč). Při vyšším počtu ceny dle dohody. Uvedené ceny jsou bez DPH. 

  IMG_7713

 

  • Golfové ručníky s možností výšivky, loga

Golfové ručníky ze 100% bavlny opatřené kovovou karabinou (rozměr 3x13x50 cm). Golfové ručníky dodáváme buďto jako hladké nebo zajistíme požadovanou výšivku. Doba dodání je závislá na skladových zásobách, držíme základní barvy v počtu několika desítek kusů. V případě potřeby objednání cce 4-5 týdnů. Cena golfového ručníku bez výšivky je 82,- Kč bez DPH. (99,-Kč včetně DPH)

golfove-rucniky-barvy-velke

  • Výšivky

Na základě dodaných podkladů zajistíme kvalitní vyšití Vašeho loga, textu nebo obrázku na požadovaný textil. V případě zájmu dokážeme zajistit kvalitní trika (Callaway, Adidas, Nike, atd.) dle požadavků. Garantujeme vysokou kvalitu a detailnost výšivky.
IMG_1657IMG_1658IMG_1558IMG_1660

  • Pískování, zlacení

Ve spolupráci s naším hlavním dodavatelem a designérem cen nabízíme možnost dodání, vypískování a případně vyzlacení dárkových předmětů ze skla a dalších podobných materiálů. (mramor, keramika atd.) Velmi oblíbené a žádané jsou například pamětní láhve, karafy, atd. s věnování. Pro více informací, případně konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.