Golf Park Slapy - MAJOR

Golf Park Slapy - MAJOR

Golf park Slapy letos podruhé a tentokráte ... MAJOR !!!

Datum konání: 16. 07. 2022
Registrace do: 15. 07. 2022
Web hřiště: http://www.golfslapy.cz/
Místo konání: Golf Park Slapy
Odkaz na výsledky: Kompletní výsledky zde.


Ceny

ZLATÁ KATEGORIE
1.místo : trofejní láhev vína + poukázka + míčky 
2.místo : poukázka + míčky + víno
3.místo : poukázka + míčky 

STŘÍBRNÁ KATEGORIE
1.místo : trofejní láhev vína + poukázka + míčky 
2.místo : poukázka + míčky + víno
3.místo : poukázka + míčky 

BRONZOVÁ KATEGORIE
1.místo : trofejní láhev vína + poukázka + míčky 
2.místo : poukázka + míčky + víno
3.místo : poukázka + míčky 

ZELENÁ KATEGORIE
1.místo : trofejní láhev vína + poukázka + míčky 

společný nearest na všech tříparech : nejpřesnější si vybírá z cen sám : míčky, portugalské víno, poukázka k partnerům, uzeniny, elektro, atd.
nearest na třináctce (první-druhou-třetí) o třináctku Horymír 
longest drive ženy : míčky 
longest drive muži : míčky 
cena útěchy : nový černý míček + marmeláda

Poplatky : Celková cena 1550,- Kč. Platba v hotovosti na místě. V ceně je bohaté občerstvení do hry, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové domácího klubu a volná hra platí pouze startovné 550,-Kč včetně zapsání výsledku.

FlightČasJamka1. hráč2. hráč3. hráč4. hráč
1 09:00:00 1 Stanek Alexandr 11,3 Kasik Helmut 11,9 Nikodym Petr 17,0
3 09:10:00 1 Rindos Ivo 7,0 Ters Jan 10,0 Fabera Petr 17,5
3 09:20:00 1 Drotar Robert 7,6 Jelinek Jan 8,0 Eppinger Ales 9,1 Kraus Martin 9,9
4 09:30:00 1 Jehne Robert 8,8 Vlasak Vit 11,8 Pocar Jan 12,8 Skarda Radek 13,5
5 09:40:00 1 Polavka Zdenek 5,4 Pulpan Tomas 5,9 Fremut Ales 6,9 Randakova Ruzena 20,5
6 09:50:00 1 Klor Filip 12,4 Janota Adam 20,6 Kejklicek David 21,8 Jirounkova Kristyna 17,8
7 10:00:00 1 Skoda Tomas 10,0 Rames Alois 10,8 Slavicek Vladim’r 16,6 Skoda Jiri 20,4
8 10:10:00 1 Ceskovic Julius 13,3 Ricar Roman 15,6 Dobrevov‡ Dana 9,3 Melicharova Lucie 11,9
9 10:20:00 1 Novotny Petr 10,5 Dajc Tomas 12,3 Dajc Jan 14,0 Novotna Dana 39,5
10 10:30:00 1 Bubenicek Jiri 15,0 Borowsky Jiri 16,4 Danicek Pavel 18,4 Newerla Jiri 18,4
11 10:40:00 1 Ourednicek Jaroslav 14,8 Pech Milan 18,5 Petivlasova Renata 14,4 Filipova Alexandra 34,4
12 10:50:00 1 Synek Bedrich 6,4 Soukal Josef 6,7 Zajicek Karel 11,9 Hernady Michaela 19,3
13 11:00:00 1 Havluj Tomas 15,4 Havlak Jakub 20,4 Kadanik Ondrej 20,9 Hruska Martin 23,6
14 11:10:00 1 Simunek Michal 4,7 Hron Martin 7,9 Frydrych Petr 13,2 Hernady Robert 17,6
15 11:20:00 1 Suchan Petr 9,1 Karel Libor 9,4 Novak Radek 14,4 Jonak David 17,7
16 11:30:00 1 Vacir Lukas 15,6 Fosenbauer Tomas 20,1 Di Puccio Robert 21,4 Minarik Lukas 24,3
17 11:40:00 1 Karas Tomas 20,0 Miskuf Lubos 21,1 Majer David 22,2 Kubrova Zdenka 23,0
18 11:50:00 1 Zajicek Albert 4,9 Musil Jakub 5,9 Hofmanova Kim 8,6 Hofmanova Helena 24,6
19 12:00:00 1 Kolbek Martin 15,7 Votava Radovan 24,6 Votava Matous 54 Kolbekova Kristyna 54

Fotogalerie

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie

Další turnaje této tour

NázevDatum konáníRegistrace doZbývá
Turnaj Vítězů Turnajů 2023 - Golf Loreta Pyšely06. 04. 202306. 04. 202356 dní
Loreta Golf Club Pyšely 22. 04. 202321. 04. 202372 dní
Golf Park Slapy 29. 04. 202329. 04. 202379 dní
Golf Mstětice 13. 05. 202312. 05. 202393 dní
Golf Resort Terasy20. 05. 202319. 05. 2023100 dní
Golf Grabštejn26. 05. 202325. 05. 2023106 dní
Golf Resort Liberec - Ypsilon - MAJOR 27. 05. 202326. 05. 2023107 dní
Golf Česká Lípa 28. 05. 202327. 05. 2023108 dní
Golf Beřovice - MAJOR 03. 06. 202302. 06. 2023114 dní
Golf Resort Mladá Boleslav11. 06. 202310. 06. 2023122 dní
Golf Resort Twin Chapels24. 06. 202323. 06. 2023135 dní
Golf Resort Black Bridge28. 06. 202327. 06. 2023139 dní
Golf Park Slapy - MAJOR09. 07. 202308. 07. 2023150 dní
Golf Klub Čertovo Břemeno16. 07. 202315. 07. 2023157 dní
Albatross Golf Resort19. 07. 202318. 07. 2023160 dní
Loreta Golf Club Pyšely - MAJOR29. 07. 202328. 07. 2023170 dní
Prague City Golf Club - Zbraslav06. 08. 202306. 08. 2023178 dní
11th Ryder Cup Hezké hry - Golf Club Hluboká nad Vltavou10. 08. 202312. 08. 2023182 dní
MS klubu na rány -Panorama Golf Resort - Kácov19. 08. 202318. 08. 2023191 dní
Golf Resort Karlovy Vary - Olšová vrata26. 08. 202325. 08. 2023198 dní
FINAL SERIES - Golf Park Slapy02. 09. 202301. 09. 2023205 dní
FINAL SERIES - Loreta Golf Club Pyšely 06. 09. 202305. 09. 2023209 dní
FINAL SERIES - Golf Resort Monachus - Mnich15. 09. 202314. 09. 2023218 dní
FINAL SERIES - Golf Resort Monachus - Mnich16. 09. 202315. 09. 2023219 dní
FINAL SERIES - Haugschlag17. 09. 202316. 09. 2023220 dní
FINAL SERIES - Golf Mstětice23. 09. 202322. 09. 2023226 dní
FINAL SERIES - Golf Beřovice 28. 09. 202327. 09. 2023231 dní
FINAL SERIES - Golf Česká Lípa 30. 09. 202329. 09. 2023233 dní
Loreta Golf Club Pyšely - Finálový turnaj07. 10. 202306. 10. 2023240 dní