V Hodko slavil Sucháč a Míša !

15. 10. 2018

Finálovým turnajem na dvakrát devět jamek byla zakončena i turnajová sezóna Hezké hry v pražských Hodkovičkách. Finále se zúčastnilo jedenáct hráčů a každý z nich si odnesl hodnotnou cenu.

I když účast byla malinko nižší než v předešlém roce, finále nechyběl ten správný náboj. Hráči opět startovali tak, jak jim určovalo průběžné pořadí a i to přispívá k určité nervozitě a napětí. Soupeři se znají, vědí na kolik hrají a jak se asi průběžné pořadí mění.
Skvěle v Hodko začal druhý v pořadí Pepa Soukal. Na jedničce mále eagle, nakonec z toho bylo "jen" doklepnutí do berdie a to samé se mu povedlo na nearestové dvojce. Výborný začátek, kterým trošku sebral vítr z plachet soupeřům. Pepa to sám komentoval, že do konce je ještě hrozně daleko a stát se může cokoli.
Jakoby to na sebe přivolal. Voda a následný sněhulák na trojce opět srovnal průběžné pořadí, neboť prvý a třetí hráči průběžného pořadí Petr Suchan a Libor Staněk, zvládli úvodní tři jamky shodně v paru.
Zatímco prvně jmenovaný měl asi "ten den, kdy je dobré být na golfu" a udržel even par až do třináctky, jeho soupeři lehce ztráceli. I na něj, ale na tříparové čtrnáctce dolehla nervozita a byl z toho dabl a následně šťastně zachráněné bogey na oblíbené šestce, respektive patnáctce. Rozhodla, ale následná jamka, kde zopakoval berdíčko z prvního kola a se score plus tři si dokráčel pro titul. 
Po roční odmlce tak opět vyhrál hráč, který zvítězil v kvalifikaci.
Druhý skončil Pepa Soukal a na třetí místo se druhým nejlepším výkonem ve finále vyhoupl Ngo Anh Minh. Pozici nejlepší ženy obhájila Míchala Drachovská. Bonus, tucet míčků Bridgestone, za nejlepší nearest v hodnotě 44 centimetrů si odnesla Marie Paráková. Všem moc gratulujeme.

I když obsazenost turnajů byla v šestém ročníku této devítijamkové tour znatelně nižší než v předešlém roce, byla úspěšná. Rychlá, turnajová devítka po práci je pro mnoho z nás, velmi vítaná. Uvidíme, co přinese příští rok. 
Děkujeme všem, kteří se letos devítijamkové tour Hezké hry z Hodkovičkách zúčastnili.

Hodkovičky finále 2018

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie