Molitorov podruhé a VYPRODÁN !!!

18. 05. 2019

Podruhé v historii Hezké hry jsme uspořádali turnaj na Molitorově. Již první návštěva skončila pozitivně a všech téměř čtyřicet účastníku si hru užívalo. Při druhém turnaji již jsme museli kapacitu navyšovat a stejně to nestačilo. A opět si skoro sedmdesátka golfistů turnaj moc pochvalovala.

Jasně, Molitorov asi nikdy nebude Albatross, Kácov, Loreta nebo Černý most, ale své místo na golfové mapě České republiku určitě má. A kladné ohlasy po turnaji, podpořené skvělou návštěvou na turnaji, to potvrzují. Navíc, nedaleko Kouřimi poslední roky neskutečně makají, takže kdo ví....

Třetí, čtvrtý a pátý turnaj desátého ročníku Hezké hry byly pokaždé již den, nebo dva před uzavírkou zcela vyprodány a ani navýšená kapacita nestačila na uspokojení všech zájemců o hru. Moc děkujeme a upozorňujeme, že recept je jen jediný. Přihlásit se včas. Resorty podle počtu přihlášených upravují kapacitu turnajů a volné tee time logicky nabízejí dalším zájemcům. A navíc nepropásnete tombolu. :-)

Z téměř sedmdesátky hráčů se turnaj nejlépe povedl Jirkovi Baborovi. Vyhrál svou kategorii, získal dva nearesty, bral peníze za nejpřesnější tip a ještě si odnesl cenu při závěrečné tombole. Inu, když se daří, tak se  prostě daří.
O stejblík méně získal Pepa Soukal a jeho pátý počítaný výsledek ho katapultoval až na druhé místo průběžného pořadí, jen tři body za vedoucím. Na třetí místo se prosadil Béďa Synek a svůj účet výrazně vylepšil i sobotní oslavenec Albert Zajíček. Velmi slušně má, ale "našlápnuto" i několik dalších hráčů. Například Matěj Vimr. Zahrál výborně major a i při dalších účastech potvrzuje stabilní výkonnost.
Do trojice nejlepších žen se pomalinku posunula Míša Drachovská a vedoucí místo ve zkompletované Floridě patří Béďovi Synkovi.
Máme za sebou šest odehraných turnajů letošního roku. Jsme přibližně ve třetině turnajů základní části a prognózy se zatím potvrzují. Letos to bude mimořádně napínavé, Vždyť v tomto okamžiku by rozdíl bodů pro vstup do finálové série, mezi prvním a druhým, činil pouze 1,8 bodů. Takže dvě rány. Takže skoro nic.....
Veškeré přehledy, všechny soutěže, aktuální bodový zisk pro finále, nebo třeba i průběžnou nominaci na RC najdete v nově spuštěné aplikaci v sekci Výsledky 2019.
Pokračujeme hned další sobotu na Zbraslavi.

GOLF CLUB MOLITOROV

Zlatá kategorie 0-11                : 1.Jiří Babor, 2.Tomáš Kocourek, 3.Josef Soukal
Stříbrná kategorie 11,1-18      : 1.Lenka Sojková, 2.Renata Poláčková, 3.Jiří Kotík
Nearest jamka č. 18                : Josef Soukal 311 cm
Tipovací soutěž                       : Jirka Babor bral 500,-Kč za tip 36, hrál 35
Cenu útěchy                            : Kateřina Kohnová a měla velkou radost