Skvělou sezónu má za sebou turnajová série devítijamkových turnajů na pravém břehu Vltavy v Hodkovičkách.
Pro titul si zaslouženě došel třetí hráč průběžného pořadí Libor Staněk. I když do finále vstupoval s malou ztrátou a s nejlepším HCP celého startovního pole, dokázal obejít hřiště plus jedna, což v Hodkovičkách není vůbec snadné a získal 38 stejblů. Vůbec poprvé tak titul nezískal vítěz celé kvalifikace. Druhé místo vybojovala skvělým výkonem ve finále  Michala Drachovská, která tím také premiérově získala titul nejlepší ženy. Třetí místo obsadil Roman Vachta. Ten navíc získal prémii pro nejpřesnějšího hráče na dvojce.

poř. jméno body celkem body pro finále netto finále celkem ceny
  1. Libor Staněk 203  -0,33          38  37,67   putovní pohár + 15 000,-Kč do iStyle + fee + víno Hodkovičky
  2. Michala Drachovká 179  -4,33  38  33,67  konvice Brushed Morphy Richards + LED žárovka , nejlepší žena + poukázka na Golfino do Golf Profi v hodnotě 3000,-Kč